Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | black |
| Size | 6,35 x 6,35 mm a 11 x 12 mm |
| Note | width = 2 mm |
| Product code | 46624 |
| In design | transparent |
| Size | 5 mm |
| Note | suitable for all common surfaces |
| Product code | 46625 |
| In design | plastic and metal |
| Size | 15, 25 a 35 mm |
| Product code | 46858 |
| In design | plastic and metal |
| Size | 47 x 23 mm |
| Product code | 46862 |
| In design | plastic and metal |
| Size | 49 x 22 mm |
| Product code | 46863 |
| In design | plastic and metal |
| Size | 38 x 26 mm |
| Product code | 46864 |
| In design | plastic and metal |
| Size | 24 mm |
| Product code | 46867 |
| In design | plastic and metal |
| Size | 23 x 15 mm |
| Product code | 46868 |
| In design | plastic and metal |
| Size | 29 x 28 mm |
| Product code | 46869 |
| In design | plastic and metal |
| Size | 37 mm |
| Product code | 46871 |
| Size | 13 cm |
| Note | for left-handed people |
| Product code | 46875 |
| Size | 13 cm |
| Note | for left-handed people |
| Product code | 46876 |
| In design | plastic and metal |
| Product code | 47763 |
| In design | pink |
| Note | Extol Lady edition |
| Product code | 44083 |
| In design | transparent |
| Weight | 20 g |
| Product code | 36398 |
| Volume | 29 ml |
| Note | max. washing temperature 30 °C |
| Manufacturer code | 49600 |
| Product code | 37866 |
| Size | 7,2x100 mm |
| Product code | 44092 |
| In design | transparent |
| Volume | 29 ml |
| Manufacturer code | CK24381 |
| Product code | 44441 |
| In design | stainless steel |
| Size | 17 cm |
| Product code | 45952 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)