Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | stainless steel |
| Size | 15 cm |
| Product code | 46064 |
| In design | transparent |
| Weight | 8.2 g |
| Note | for paper, cardboard, photos and other common materials of a similar nature |
| Product code | 46618 |
| In design | transparent |
| Weight | 8.2 g |
| Note | for paper, cardboard, photos and other common materials of a similar nature |
| Product code | 46619 |
| In design | transparent |
| Weight | 8.2 g |
| Note | for paper, cardboard, photos and other materials of a similar nature |
| Product code | 46620 |
| In design | stainless steel |
| Size | 10,5 cm |
| Note | 1 pc scissors for cutting out, 1 pc scissors with teflon surface |
| Product code | 46628 |
| Size | 12,5 cm |
| Note | set of 5 different knives and 3 different tips |
| Product code | 46630 |
| Size | 11,5 cm |
| Note | carved circle diameter is 10 - 150 mm |
| Product code | 46632 |
| Size | 14,5 cm |
| Note | 3 different reels in the pack |
| Product code | 46633 |
| In design | grey |
| Size | 40 cm |
| Note | with anti-slip |
| Product code | 46804 |
| In design | mix of colours |
| Size | 150 cm |
| Note | measure on both sides |
| Product code | 46879 |
| In design | beef bone |
| Size | 15 cm |
| Note | for bending, creasing, smoothing paper or creating relief |
| Product code | 47752 |
| In design | stainless steel jaws with a metal handle |
| Size | 14,5 cm |
| Product code | 47921 |
| In design | metal |
| Size | 13,5 cm |
| Product code | 47936 |
| In design | metal |
| Size | 13,5 cm |
| Product code | 47937 |
| In design | green |
| Note | pack contains 80 pieces of mouldable rubber, square size 13 x 10 x 2.5 mm |
| Product code | 49823 |
| Size | 7,2x100 mm |
| Product code | 44085 |
| Size | 11x100 mm |
| Product code | 44087 |
| Size | 17 cm |
| Note | cutting pattern: scalloped and zigzag |
| Product code | 45954 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)