Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48708 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48709 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Austrálie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48712 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48714 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48719 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48720 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48721 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48722 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48723 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48724 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48728 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48729 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48740 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48741 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48742 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48743 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48744 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48750 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Austrálie, Indie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48752 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Locations | Austrálie, Indie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48754 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)