Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 35-60 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45648 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 45589 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | USA |
| Product code | 45592 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45593 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Product code | 45594 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45595 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Uruguay |
| Product code | 45598 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Product code | 45599 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Product code | 45600 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 45601 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | USA |
| Product code | 45604 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45605 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Product code | 45606 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45607 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Uruguay |
| Product code | 45610 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Product code | 45611 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Product code | 45612 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 45613 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | USA |
| Product code | 45616 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45617 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)