Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Austrálie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48711 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48717 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48726 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48749 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48751 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Mexiko |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48787 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Madagaskar |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48795 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Madagaskar |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48796 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | USA |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48797 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | USA |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48799 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48811 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48844 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,5 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48869 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48870 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | USA |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48878 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | USA |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48879 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | USA |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48880 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48884 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48885 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48886 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)