Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Quality | AAA |
| Locations | USA |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49391 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Myanmar |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49405 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Myanmar |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49406 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Myanmar |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49407 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Brazílie, Čína |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49422 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49439 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49440 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49441 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | USA |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49457 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | USA |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49458 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | USA |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49459 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 25-50 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45630 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 25-50 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45636 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 35-60 mm |
| Locations | Indie |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45641 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 35-60 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45642 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 35-60 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45648 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49464 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45593 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Product code | 45594 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Product code | 45600 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)