Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,5 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48815 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48816 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48817 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,5 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48842 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48843 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Norsko |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48867 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Norsko |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48868 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48871 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Austrálie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48901 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48941 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48942 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48945 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48947 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48948 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48949 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48956 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Brazílie, Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48962 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48971 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48975 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48978 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)