Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48620 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48621 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48622 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Botswana |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48623 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Botswana |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48624 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Botswana |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48625 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48641 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | USA |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48662 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | USA |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48663 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48702 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Austrálie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48712 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48716 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48718 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48722 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48723 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48724 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48725 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48727 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48737 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48738 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)