Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45617 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Product code | 45624 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 48462 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Norsko |
| Product code | 48472 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 48480 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48642 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48701 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48703 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48716 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48717 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48779 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48810 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Norsko |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48868 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48871 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48941 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,5 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48944 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48946 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48947 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48977 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48990 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)