Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49094 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49096 |
| In design | natural coloured |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,5 mm |
| Locations | Indický oceán v jihovýchodní Asii |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49121 |
| In design | natural coloured |
| Size | 6 mm |
| Locations | Indický oceán v jihovýchodní Asii |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49122 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Madagaskar |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49149 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Namibie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49161 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Locations | Namibie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49162 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49163 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49164 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Mexiko |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49184 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Mexiko |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49185 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49188 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49189 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Quality | AAA |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49315 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Quality | AAA |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49316 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Quality | AAA |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49317 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49333 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49334 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49335 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49338 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)