Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes honey soap mass, 2 plastic moulds, essence, dried chamomile powder and instructions |
| Product code | 48301 |
| Size | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Note | set includes soap mass, 3 plastic moulds and instructions |
| Product code | 48302 |
| Size | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Note | set includes soap mass, 3 plastic moulds and instructions |
| Product code | 48303 |
| Size | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Note | set includes soap mass, 3 plastic moulds and instructions |
| Product code | 48304 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes soap mass, 2 plastic moulds, essence, powdered resin and instructions |
| Product code | 48306 |
| In design | AC100 |
| Size | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Note | starter kit for beginners |
| Product code | 48438 |
| Size | 21 x 10,5 x 11,5 cm |
| Note | set includes 3 glass jars with cork lids, 3 types of dried flowers, wicks, pollen, glue targets, 75g soy wax and 150g gel wax and instructions |
| Product code | 49508 |
| Size | 26 x 11,5 x 17 cm |
| Note | set includes aroma lamp, 150g of rapeseed wax, dye, 10ml fragrance essence, wax mould and instructions |
| Product code | 49509 |
| Size | 26,5 x 17 x 11 cm |
| Note | set includes an aroma lamp, beet wax (150g), 2 colouring sticks, tea light candle, scented wax mould, fragrance essence (10ml) and instructions |
| Product code | 49695 |
| Size | 24 x 15 x 7 cm |
| Note | set includes soy wax (150g), rainbow mould, 4 wax cubes, cotton wick (20cm) and instructions |
| Product code | 49696 |
| Size | 11 x 11 x 15 cm |
| Note | set includes soy wax, glass jar, wooden wick with metal holder, decorative sticker, essence, obsidian crystals and instructions |
| Product code | 50348 |
| Size | 11 x 11 x 15 cm |
| Note | set includes soy wax, glass jar, cotton wick with wooden holder, decorative sticker, essence and instructions |
| Product code | 50349 |
| Note | kit for making a planter hanger |
| Manufacturer code | 8015 DIY3 |
| Product code | 44364 |
| In design | AC100 |
| Size | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Note | starter kit for beginners |
| Product code | 48440 |
| Size | 22 x 17 x 11 cm |
| Note | Ze sady můžete vyrobit 2 - 4 mýdla; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete dále potřebovat prkénko a nůž na krájení hmoty, nádobu na rozpouštění hmoty ve vodní lázni a sporák nebo mikrovlnku. |
| Product code | 50563 |
| Note | low difficulty - 1 star |
| Manufacturer code | 8034 02 LZ |
| Product code | 21414 |
| Note | 3 g = approx. 15 pcs |
| Manufacturer code | 8034 17 LZ |
| Product code | 37192 |
| Note | 5 g = approx. 32 pcs |
| Manufacturer code | 8034 19 LZ |
| Product code | 37194 |
| Size | 20 x 14 x 4 cm |
| Note | set includes soy wax, glass jar, wicks, essence, decorative crystals, dried flowers and instructions |
| Product code | 48270 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)