Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Uruguay |
| Product code | 45622 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Uruguay |
| Product code | 48442 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 48444 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 48453 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Mexiko |
| Product code | 48468 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 48524 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48595 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 4 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48614 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48616 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48650 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48651 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48652 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | USA |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48664 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48674 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48675 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48700 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48701 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48703 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48715 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48717 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)