Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49177 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Quality | AAA |
| Locations | Uruguay |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49324 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Quality | AAA |
| Locations | Uruguay |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49326 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49331 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49332 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49333 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49334 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49335 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49345 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49346 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49347 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Austrálie |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49354 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Austrálie |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49355 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Austrálie |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49356 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Argentina |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49372 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Argentina |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49373 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Argentina |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49374 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49399 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49400 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49401 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)