Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Quality | AAA |
| Locations | Peru |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48891 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | AAA |
| Locations | Peru |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48892 |
| In design | synthetic mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48902 |
| In design | synthetic mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48903 |
| In design | synthetic mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48904 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48945 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Austrálie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48966 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Austrálie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48967 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,5 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48983 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48984 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48985 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Mexiko |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49028 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Namibie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49038 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Locations | Namibie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49039 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Argentina |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49042 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49067 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49068 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49069 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Namibie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49073 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Locations | Namibie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49074 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)