Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | stainless steel |
| Size | 12 cm |
| Product code | 46802 |
| In design | stainless steel |
| Size | 12 cm |
| Product code | 46803 |
| In design | Candy star |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 47989 |
| In design | Golden aurora |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 47992 |
| In design | Golden dream |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 47993 |
| In design | Silvery star |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 47994 |
| In design | Snow white |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 47995 |
| In design | Red white |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 47996 |
| In design | Golden star |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 47999 |
| In design | Gold |
| Size | 27 mm |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 48002 |
| In design | 100% nylon |
| Size | 20x7 mm |
| Product code | 12036 |
| Note | for gold |
| Product code | 43886 |
| In design | transparent polypropylene |
| Size | 4x6 cm |
| Product code | 10007 |
| In design | transparent polypropylene |
| Size | 6x8 cm |
| Product code | 10008 |
| In design | transparent polypropylene |
| Size | 10x15 cm |
| Product code | 10009 |
| In design | wood in natural colour |
| Note | contains a special needle |
| Product code | 12043 |
| In design | plastic with a suede surface |
| Size | 27x18 cm |
| Product code | 12054 |
| In design | plastic with a suede surface |
| Size | 10x17 cm |
| Product code | 12055 |
| In design | plastic with a suede surface |
| Size | 33x24 cm |
| Product code | 12056 |
| In design | plexi |
| Size | 3,5 x 2 cm |
| Note | total height of containers screwed into each other is 13 cm |
| Product code | 17816 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)