Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | plastic with a suede surface |
| Size | 33x24 cm |
| Product code | 12056 |
| In design | black |
| Size | 14x10,5 cm |
| Product code | 17061 |
| In design | white |
| Size | 14x10,5 cm |
| Product code | 17063 |
| In design | flexible plastic |
| Size | 48 mm |
| Product code | 17812 |
| In design | flexible plastic |
| Size | 66 mm |
| Product code | 17813 |
| In design | plexi |
| Size | 3,5 x 2 cm |
| Note | total height of containers screwed into each other is 13 cm |
| Product code | 17816 |
| In design | plexi |
| Size | 4,5 x 2,5 cm |
| Note | total height of containers screwed into each other is 13 cm |
| Product code | 17817 |
| In design | plexi |
| Size | 6,5 x 2,5 cm |
| Note | total height of containers screwed into each other is 10.5 cm |
| Product code | 17818 |
| In design | frosted plastic |
| Size | 18x13,5 cm |
| Product code | 18040 |
| Size | 130x17 mm |
| Note | does not include a battery |
| Product code | 18339 |
| Size | 40x6 mm |
| Note | pack contains 2 pieces |
| Product code | 18340 |
| Size | 11 cm |
| Note | 50 g = approx. 80 m |
| Product code | 36414 |
| Size | 15 cm |
| Note | 50 g = approx. 45 m |
| Product code | 36415 |
| Size | 14 cm |
| Note | 50 g = approx. 28 m |
| Product code | 36416 |
| In design | transparent |
| Size | 50 x 15 mm |
| Product code | 41232 |
| In design | transparent |
| Size | 130 x 15 mm |
| Product code | 41480 |
| Note | for gold, platinum, diamonds and other gemstones |
| Product code | 43884 |
| Note | for silver and gold |
| Product code | 43888 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)