Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Metallic Iris-Brown |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = 550 pcs |
| Manufacturer code | TB-01-83 |
| Product code | 42059 |
| In design | Silver-Lined Teal |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = 550 pcs |
| Manufacturer code | TB-01-27BD |
| Product code | 42060 |
| In design | Opaque Jet |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = 550 pcs |
| Manufacturer code | TB-01-49 |
| Product code | 42066 |
| In design | Hime-Pink Mix |
| Size | mix |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TX-01-3215 |
| Product code | 42070 |
| In design | Kokoro-Mauve/Gold Mix |
| Size | mix |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TX-01-3217 |
| Product code | 42072 |
| In design | Bonsai-Green/Black Mix |
| Size | mix |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TX-01-3209 |
| Product code | 42073 |
| In design | Amamizu-Blue Mix |
| Size | mix |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TX-01-3230 |
| Product code | 42076 |
| In design | Ocha-Bronze Mix |
| Size | mix |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TX-01-3205 |
| Product code | 42079 |
| In design | Tenin-Gray/Gold Mix |
| Size | mix |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TX-01-3211 |
| Product code | 42080 |
| In design | Borakku-Black Mix |
| Size | mix |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TX-01-3210 |
| Product code | 42081 |
| In design | orange with white lining |
| Size | 9/0 2,4 - 2,8mm |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 42190 |
| In design | orange with white lining |
| Size | 5/0 4,3-4,8mm |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 4 mm |
| Product code | 42191 |
| In design | transparent |
| Size | 10 mm |
| Manufacturer code | 00030 |
| Product code | 43312 |
| In design | transparent |
| Size | 12 mm |
| Manufacturer code | 00030 |
| Product code | 43313 |
| In design | transparent |
| Size | 14 mm |
| Manufacturer code | 00030 |
| Product code | 43314 |
| In design | blue pastel lining |
| Size | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 44470 |
| In design | pink pastel lining |
| Size | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 44473 |
| In design | blue pastel lining |
| Size | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 44475 |
| In design | red with silver lining |
| Size | 7 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | 97070 |
| Product code | 45957 |
| In design | green with silver lining |
| Size | 7 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | 57120 |
| Product code | 45958 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)