Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | light blue |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (00030)030 |
| Product code | 39245 |
| In design | light blue with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (30030-28701) |
| Product code | 39246 |
| In design | transparent with light blue lining |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (00030-44863) |
| Product code | 39248 |
| In design | neon dark blue |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (02010-25127) |
| Product code | 39250 |
| In design | blue with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (30080-28701) |
| Product code | 39252 |
| In design | pearly blue |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-79031) |
| Product code | 39256 |
| In design | blue with metallic reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-21435) |
| Product code | 39257 |
| In design | light blue with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (60040-28101) |
| Product code | 39262 |
| In design | purple with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (20060-28701) |
| Product code | 39269 |
| In design | purple |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23030) |
| Product code | 39271 |
| In design | cream marble |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (02010-14413) |
| Product code | 39286 |
| In design | gold |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (00030-70486) |
| Product code | 39287 |
| In design | 24K gold |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (00030-MAG01) |
| Product code | 39289 |
| In design | gold |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (00030-97487) |
| Product code | 39291 |
| In design | gold |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (00030-97387) |
| Product code | 39292 |
| In design | gold-brown |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-90215) |
| Product code | 39296 |
| In design | pink and gold marble |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (00030-91011) |
| Product code | 39299 |
| In design | bronze |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (00030-15780) |
| Product code | 39300 |
| In design | brown with gold and copper reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (10230-27101) |
| Product code | 39301 |
| In design | transparent with copper shine |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (00030-27101) |
| Product code | 39304 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)