Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 12,5 x 22,5 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes wooden frame, embroidery material with design, 7 yarns (100% cotton), embroidery needles and instructions |
| Product code | 49762 |
| Size | 16 - 21 cm |
| Note | pack contains 3 masks, 3 rubber bands and 3 scraping sticks |
| Product code | 49933 |
| Size | 22 x 10 cm |
| Note | pack contains 12 masks, 12 rubber bands and 12 scraping sticks |
| Product code | 49934 |
| Size | 4 x (9 x 18) cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes 4 wooden frames (9 x 18 cm), 4 x 100% cotton fabric (22 x 30 cm), embroidery needle and instructions |
| Product code | 49946 |
| Note | set includes 4 yarns, 3mm crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49963 |
| Size | ⌀ 13 cm |
| Note | make 3 pieces of tissue paper daffodils from the set |
| Product code | 50001 |
| Size | ⌀ 25 cm |
| Note | make 2 pansies from tissue paper |
| Product code | 50002 |
| Size | ⌀ 27 cm |
| Note | make 2 pieces of tissue paper daffodils from the set |
| Product code | 50003 |
| Size | ⌀ 11 cm |
| Note | make 3 cherry blossoms from tissue paper |
| Product code | 50004 |
| Size | cca 55 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | attention: filling material is not included |
| Product code | 50206 |
| Size | cca 58 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | attention: filling material is not included |
| Product code | 50207 |
| Size | cca 52 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | attention: filling material is not included |
| Product code | 50209 |
| Size | 11 x 11 x 15 cm |
| Note | set includes soy wax, glass jar, wooden wick with metal holder, decorative sticker, essence, obsidian crystals and instructions |
| Product code | 50348 |
| Size | 11 x 11 x 15 cm |
| Note | set includes soy wax, glass jar, cotton wick with wooden holder, decorative sticker, essence and instructions |
| Product code | 50349 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 50559 |
| Size | max 14 x 15 cm |
| Material | 100% polyester |
| Note | balení obsahuje 5 přízí, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Product code | 50643 |
| Size | max 15,5 x 15,5 cm |
| Material | 100% polyester |
| Note | balení obsahuje 5 přízí, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Product code | 50644 |
| Material | bavlna |
| Note | balení obsahuje 4 příze, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu, výplň a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Product code | 50678 |
| Material | bavlna |
| Note | balení obsahuje 4 příze, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu, výplň a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Product code | 50679 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)