Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | mix of colours |
| Size | cca 6 x 5 cm |
| Note | package contains 6 yarns, 7 polystyrene eggs, crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 48195 |
| In design | AC100 |
| Size | 23 x 11 x 10,5 cm |
| Note | starter kit for beginners |
| Product code | 48201 |
| In design | AC100 |
| Size | 27,5 x 16 x 10,5 cm |
| Note | starter kit for beginners |
| Product code | 48202 |
| In design | AC100 |
| Size | 27,5 x 16 x 10,5 cm |
| Note | separate liquid without powder |
| Product code | 48203 |
| Size | cca 16 cm |
| Note | set includes 5 yarns, 2 stitches, 2 plastic clips, crochet hook, filler and instructions |
| Product code | 48263 |
| Size | cca 12 cm |
| Note | set includes 5 yarns, 2 stitches, plastic clasp, crochet hook, filler and instructions |
| Product code | 48264 |
| Size | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Note | set includes 100m macramé cord, 2 wooden rings and picture instructions |
| Product code | 48267 |
| Size | 20 x 14 x 4 cm |
| Note | set includes soy wax, glass jar, wicks, essence, decorative crystals, dried flowers and instructions |
| Product code | 48270 |
| Size | 22,5 x 18,5 x 4 cm |
| Note | set includes various yarns, decorative string, pompoms, buttons, needle, carabiner and picture instructions |
| Product code | 48271 |
| Size | 22,5 x 18,5 x 4 cm |
| Note | set includes various yarns, decorative string, pompom, felt, carabiner and picture instructions |
| Product code | 48272 |
| Size | 16 x 21 x 4,5 cm |
| Note | the diameter of the bulb hole is 42 mm |
| Product code | 48273 |
| Size | 12 x 19 x 1 cm |
| Note | the diameter of the bulb hole is 41 mm |
| Product code | 48275 |
| Size | 12 x 19 x 1 cm |
| Note | the diameter of the bulb hole is 41 mm |
| Product code | 48276 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes soy wax, glass jar, wooden wick, fragrance essence, decorative crystals, dried flowers, sticker and instructions |
| Product code | 48285 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes soap mass, 2 plastic moulds, essence, clay powder and instructions |
| Product code | 48286 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes soap mass with shea butter, 2 plastic moulds, essence, clay powder and instructions |
| Product code | 48287 |
| Size | 25,5 x 22 x 10,5 cm |
| Note | pack contains 5 sheets, oven shrink at 150°C |
| Product code | 48294 |
| Size | 11 x 11 x 15 cm |
| Note | pack contains 7 sheets, oven shrink at 150°C |
| Product code | 48295 |
| Size | 11 x 11 x 15 cm |
| Note | pack contains 7 sheets, oven shrink at 150°C |
| Product code | 48296 |
| Size | 11 x 11 x 15 cm |
| Note | pack contains 7 sheets, oven shrink at 150°C |
| Product code | 48297 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)