Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Ylang Ylang aroma |
| Volume | 100 ml |
| Note | perfume composition |
| Product code | 49304 |
| In design | Mandarin aroma |
| Volume | 10 ml |
| Note | perfume composition |
| Product code | 49305 |
| In design | Pineapple aroma |
| Volume | 10 ml |
| Note | perfume composition |
| Product code | 49307 |
| In design | white chocolate aroma |
| Volume | 10 ml |
| Note | perfume composition |
| Product code | 49308 |
| In design | aroma of cherry with chocolate |
| Volume | 10 ml |
| Note | perfume composition |
| Product code | 49309 |
| In design | coconut aroma |
| Volume | 10 ml |
| Note | perfume composition |
| Product code | 49311 |
| In design | aroma of lime |
| Volume | 10 ml |
| Note | 100% natural essential oil |
| Product code | 49313 |
| In design | aroma of citronella |
| Volume | 10 ml |
| Note | 100% natural essential oil |
| Product code | 49314 |
| In design | gingerbread aroma |
| Volume | 10 ml |
| Note | perfume composition |
| Product code | 49703 |
| In design | Christmas tree aroma |
| Volume | 10 ml |
| Note | perfume composition |
| Product code | 49704 |
| In design | fruity and spicy aroma |
| Volume | 10 ml |
| Note | perfume composition |
| Product code | 49706 |
| In design | floral aroma |
| Volume | 10 ml |
| Note | perfume composition |
| Product code | 49941 |
| In design | fruity and sweet aroma |
| Volume | 10 ml |
| Note | perfume composition |
| Product code | 49942 |
| In design | fresh, floral aroma |
| Volume | 10 ml |
| Note | perfume composition |
| Product code | 49943 |
| In design | earthy aroma |
| Volume | 10 ml |
| Note | perfume composition |
| Product code | 49944 |
| In design | aroma of linden blossom |
| Volume | 10 ml |
| Note | perfume composition |
| Product code | 49945 |
| In design | earthy aroma |
| Volume | 10 ml |
| Note | perfume composition |
| Product code | 49705 |
| In design | lemon aroma |
| Volume | 10 ml |
| Note | 100% natural essential oil |
| Product code | 47765 |
| In design | orange aroma |
| Volume | 10 ml |
| Note | 100% natural essential oil |
| Product code | 47771 |
| In design | lilac aroma |
| Volume | 10 ml |
| Note | perfume composition |
| Product code | 49310 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)