Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51320 |
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51321 |
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51322 |
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51323 |
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51324 |
| Note | kit for making a planter hanger |
| Manufacturer code | 8015 DIY3 |
| Product code | 44364 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47498 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47499 |
| In design | mix of colours |
| Note | set includes chenille wires, glue eyes, feathers, pompoms and more |
| Product code | 47925 |
| Size | 26,5 x 18,5 cm |
| Note | set includes 6 plastic templates |
| Product code | 47944 |
| Size | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Note | set includes wooden circle, tulle, hot melt gun with refill, silica gel for drying flowers, brush and picture instructions |
| Product code | 48268 |
| Size | 28 x 27 x 5 cm |
| Note | the set contains 400 wooden beads ⌀12 mm, 50 wooden beads ⌀20 mm, 15 m cotton cord and picture instructions |
| Product code | 48290 |
| In design | AC100 |
| Size | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Note | starter kit for beginners |
| Product code | 48440 |
| Size | ⌀ 26 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes 100% cotton embroidery material, 10 100% cotton yarns in 5 colours, embroidery circle ⌀26 cm, needle, tracing paper for redrawing the pattern and picture instructions |
| Product code | 49497 |
| Size | ø 20 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set contains 100% cotton embroidery material with printed design, 8 100% cotton yarns, embroidery circle ⌀20 cm, needle, wooden wheel, sequins and picture instructions |
| Product code | 49500 |
| Size | 16 - 21 cm |
| Note | pack contains 3 masks, 3 rubber bands and 3 scraping sticks |
| Product code | 49932 |
| Size | 18 x 7 cm |
| Note | set includes 3 sheets of foam rubber, 3 sheets of foam rubber with glitters, 12 rubber bands and glue wheels |
| Product code | 49935 |
| Size | 18,5 x 14 cm |
| Note | set includes foam paper mask and rubber band |
| Product code | 49936 |
| Size | 12, 30, 81 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | you will also need fabric (approx. 50 x 50 cm), filling material (approx. 500 g), zipper and string, which is not included |
| Product code | 50146 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)