Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 23 x 33 x 7 cm |
| Note | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Product code | 49707 |
| Size | 23 x 33 x 7 cm |
| Note | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Product code | 49708 |
| Size | 27 x 17 x 8 cm |
| Note | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Product code | 49709 |
| Size | 30 x 29 x 7 cm |
| Note | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Product code | 49710 |
| Size | 27 x 25 x 7 cm |
| Note | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Product code | 49711 |
| Size | 19 x 15 cm |
| Note | set includes felt base, decorative pompoms, 2 yarns, elastic band and instructions |
| Product code | 49939 |
| Size | ⌀ 13 cm |
| Note | make 3 pansies from tissue paper |
| Product code | 50000 |
| Note | set contains 4 sheets in different colours (25 x 50 cm), 1 green sheet (25 x 25 cm), 15 florist wires, cardboard and picture instructions |
| Product code | 50010 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)