Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 19 x 15 cm |
| Note | set includes felt base, decorative pompoms, yarn, elastic band and instructions |
| Product code | 49940 |
| Size | ⌀ 13 cm |
| Note | make 3 pieces of tissue paper daffodils from the set |
| Product code | 50001 |
| Size | ⌀ 25 cm |
| Note | make 2 pansies from tissue paper |
| Product code | 50002 |
| Size | ⌀ 27 cm |
| Note | make 2 pieces of tissue paper daffodils from the set |
| Product code | 50003 |
| Size | ⌀ 11 cm |
| Note | make 3 cherry blossoms from tissue paper |
| Product code | 50004 |
| In design | mix of colours |
| Note | set includes chenille wires, glue eyes, feathers, pompoms and more |
| Product code | 47925 |
| Size | 26,5 x 18,5 cm |
| Note | set includes 6 plastic templates |
| Product code | 47944 |
| Size | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Note | set includes wooden circle, tulle, hot melt gun with refill, silica gel for drying flowers, brush and picture instructions |
| Product code | 48268 |
| Size | 16 - 21 cm |
| Note | pack contains 3 masks, 3 rubber bands and 3 scraping sticks |
| Product code | 49932 |
| Size | 18 x 7 cm |
| Note | set includes 3 sheets of foam rubber, 3 sheets of foam rubber with glitters, 12 rubber bands and glue wheels |
| Product code | 49935 |
| Size | 18,5 x 14 cm |
| Note | set includes foam paper mask and rubber band |
| Product code | 49936 |
| Size | 21,5 x 31,5 x 3 cm |
| Note | set includes pins, buttons, beads of different shapes and much more |
| Product code | 47917 |
| Size | 21,5 x 31,5 x 4,5 cm |
| Note | set includes 10 felts in basic colours, 8 yarns, cotton bags and more |
| Product code | 47920 |
| Size | 20 x 30 cm |
| Note | set includes 9 felts 20x30cm, 2 felts 15x20cm, cotton yarn and 6 wires |
| Product code | 48554 |
| Size | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Note | the set includes a melting gun with 3 refills, a metal circle (⌀20cm), 6 A4 felts of different colours, wire, cutting templates and instructions |
| Product code | 49512 |
| Note | package contains 24 bags, 24 stickers and string |
| Product code | 49677 |
| Note | package contains 24 bags in 3 patterns, 24 cards and string |
| Product code | 49678 |
| Size | 13 x 13,5 x 1,5 cm |
| Note | the package contains 3 pieces of 3D paper decoration |
| Product code | 49681 |
| Size | 13 x 13,5 x 1,5 cm |
| Note | the package contains 3 pieces of 3D paper decoration |
| Product code | 49683 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)