Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | cca 18 cm |
| Note | set includes 6 yarns, 2 stitches, plastic clasp, crochet hook, filler and instructions |
| Product code | 48265 |
| Size | 16 x 21 x 4,5 cm |
| Note | the diameter of the bulb hole is 42 mm |
| Product code | 48273 |
| Size | 12 x 19 x 1 cm |
| Note | the diameter of the bulb hole is 41 mm |
| Product code | 48275 |
| Size | 12 x 19 x 1 cm |
| Note | the diameter of the bulb hole is 41 mm |
| Product code | 48276 |
| Note | set includes 4 yarns, 3mm crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49963 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50112 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50113 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50114 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50115 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50117 |
| Size | cca 12,5 cm |
| Note | set includes 6 yarns, 3.5 mm crochet hook, 2 plastic clips, string, embroidery needle and picture instructions |
| Product code | 50204 |
| In design | white |
| Weight | 150 g |
| Note | the filling is made of 100% polyester with silicone, Öeko-tex certified |
| Product code | 50205 |
| In design | mix of colours |
| Size | 3,5; 5,5; 7 a 9 cm |
| Note | 4 different sizes, 2 pcs each |
| Product code | 47427 |
| Size | cca 12 cm |
| Note | set includes 5 yarns, 2 stitches, plastic clasp, crochet hook, filler and instructions |
| Product code | 48264 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50116 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)