Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | ⌀ 26 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes 100% cotton embroidery material, 9 100% cotton yarns in 5 colours, embroidery circle ⌀26 cm, needle, tracing paper for redrawing the pattern and picture instructions |
| Product code | 49496 |
| Size | ø 15,5 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes 100% cotton embroidery material with printed design, 8 100% cotton yarns, embroidery circle ⌀15.5 cm, needle, wooden wheel, sequins and picture instructions |
| Product code | 49498 |
| Size | ø 15,5 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes 100% cotton embroidery material with printed design, 8 100% cotton yarns, embroidery circle ⌀15.5 cm, needle, wooden wheel, sequins and picture instructions |
| Product code | 49499 |
| Size | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | Set includes 8 pre-printed motifs on magic paper, 12 100% cotton yarns, embroidery circle (⌀10cm), embroidery needle and instructions. |
| Product code | 49504 |
| Size | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | Set includes 8 pre-printed motifs on magic paper, 12 100% cotton yarns, embroidery circle (⌀10cm), embroidery needle and instructions. |
| Product code | 49505 |
| Size | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | Set includes 8 pre-printed motifs on magic paper, 12 100% cotton yarns, embroidery circle (⌀10cm), embroidery needle and instructions. |
| Product code | 49506 |
| Size | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | Set includes 8 pre-printed motifs on magic paper, 12 100% cotton yarns, embroidery circle (⌀10cm), embroidery needle and instructions. |
| Product code | 49507 |
| Size | 21 x 10,5 x 11,5 cm |
| Note | set includes 3 glass jars with cork lids, 3 types of dried flowers, wicks, pollen, glue targets, 75g soy wax and 150g gel wax and instructions |
| Product code | 49508 |
| Size | 26 x 11,5 x 17 cm |
| Note | set includes aroma lamp, 150g of rapeseed wax, dye, 10ml fragrance essence, wax mould and instructions |
| Product code | 49509 |
| Size | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Note | set includes a fusing gun with 3 refills, metal circle (⌀20cm), 6 A4 felts of different colours, flower pins, cutting templates and instructions |
| Product code | 49511 |
| In design | color paper |
| Note | package contains 24 bags, 24 pins, 24 ornaments, 24 stickers and string |
| Product code | 49674 |
| Note | package contains metal ring(⌀23 cm), yarn, 18 boxes and 6 bags, 12 stickers, 12 cards, 3 beads, wooden ring and string |
| Product code | 49675 |
| In design | color paper |
| Note | package contains a paper dachshund, 24 bags, 24 stickers, 2 thumbtacks and string |
| Product code | 49676 |
| In design | yellow and brown |
| Size | 9,5 x 21 x 1,5 cm |
| Note | package contains 2 pieces of 3D paper decoration |
| Product code | 49679 |
| Size | 9,5 x 21 x 1,5 cm |
| Note | package contains 2 pieces of 3D paper decoration |
| Product code | 49680 |
| Size | 13 x 10 x 1,5 cm |
| Note | the package contains 3 pieces of 3D paper decoration |
| Product code | 49682 |
| Size | 26,5 x 17 x 11 cm |
| Note | set includes an aroma lamp, beet wax (150g), 2 colouring sticks, tea light candle, scented wax mould, fragrance essence (10ml) and instructions |
| Product code | 49695 |
| Size | 24 x 15 x 7 cm |
| Note | set includes soy wax (150g), rainbow mould, 4 wax cubes, cotton wick (20cm) and instructions |
| Product code | 49696 |
| In design | kraft paper |
| Note | set contains 18 houses, 6 trees, 24 name tags and 24 stickers with numbers |
| Product code | 49697 |
| Size | cca 5,5 - 14 cm |
| Note | pack contains 5 houses, paper weight is 220g/m² |
| Product code | 49700 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)