Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | dark blue |
| Size | 7/0 3,2 - 3,7 mm |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1,1 mm |
| Product code | 48158 |
| In design | dark blue |
| Size | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 51327 |
| In design | lesklé vícebarevné |
| Size | 1/0 (6,6 mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1,8 - 2,8 mm |
| Product code | 51334 |
| In design | Silver-Lined Aquamarine |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-23 |
| Product code | 41539 |
| In design | PermaFinish-Metallic Polaris |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-PF567 |
| Product code | 41545 |
| In design | PermaFinish-Metallic Polaris |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-PF567 |
| Product code | 41907 |
| In design | light blue |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13670 |
| In design | blue |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13711 |
| In design | blue |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 18078 |
| In design | Blue iris |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 26057 |
| In design | blue |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 31185 |
| In design | Opaque Agate Blue |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1137 |
| Product code | 41258 |
| In design | Silk Inside Dyed Delphinium |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1860 |
| Product code | 41259 |
| In design | Duracoat Galvanized Seafoam |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1847 |
| Product code | 41262 |
| In design | Duracoat Opq Underwater Blue |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-2130 |
| Product code | 41272 |
| In design | Silk Inside Dyed Frozen Blue |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1859 |
| Product code | 41274 |
| In design | Silver-Lined Frosted Teal |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-27BDF |
| Product code | 41537 |
| In design | Semi Glazed Rainbow-Jet |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-2642F |
| Product code | 41547 |
| In design | Transparent-Rainbow Dark Aqua |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-163B |
| Product code | 41719 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)