Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | transparent with rainbow reflection |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (00030-28701) |
| Product code | 40048 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (23980-28701) |
| Product code | 40050 |
| In design | grey with white and black pattern |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (26107) |
| Product code | 39502 |
| In design | pink with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (70100-28701) |
| Product code | 39181 |
| In design | grey marble |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (02010-65431) |
| Product code | 39212 |
| In design | blue with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (60210-28701) |
| Product code | 39227 |
| In design | green with metal reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-21455) |
| Product code | 39238 |
| In design | light blue with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (60020-28701) |
| Product code | 39242 |
| In design | pink with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (70100-28701) |
| Product code | 39360 |
| In design | white with a rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (03000-28701) |
| Product code | 39524 |
| In design | light blue with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (30030-28701) |
| Product code | 39577 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-28701) |
| Product code | 39635 |
| In design | matt transparent with rainbow reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-28771) |
| Product code | 39122 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)