Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | black with bronze marbling |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-14215) |
| Product code | 39332 |
| In design | frosted white |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (01000) |
| Product code | 39342 |
| In design | frosted white |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010) |
| Product code | 39343 |
| In design | light pink |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (08701) |
| Product code | 39357 |
| In design | pink |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (71200) |
| Product code | 39358 |
| In design | salmon |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (71010-14400) |
| Product code | 39361 |
| In design | purple with metallic reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-K2703) |
| Product code | 39366 |
| In design | pink |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (70350) |
| Product code | 39373 |
| In design | red |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (91250) |
| Product code | 39374 |
| In design | frosted turquoise |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (61100) |
| Product code | 39405 |
| In design | blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030)040 |
| Product code | 39430 |
| In design | gold |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-K0171) |
| Product code | 39469 |
| In design | gold |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-97487) |
| Product code | 39470 |
| In design | metallic brown |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-77057) |
| Product code | 39476 |
| In design | transparent with silver reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-27001) |
| Product code | 39505 |
| In design | black |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-84110) |
| Product code | 39516 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-81800) |
| Product code | 39525 |
| In design | pink |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (71200) |
| Product code | 39535 |
| In design | pink |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (70100) |
| Product code | 39536 |
| In design | red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (91260) |
| Product code | 39545 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)