Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (90080-28701) |
| Product code | 39376 |
| In design | light green with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (50230-28701) |
| Product code | 39387 |
| In design | grey marble |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010-65431) |
| Product code | 39393 |
| In design | green with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (50730-28701) |
| Product code | 39402 |
| In design | light purple with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (20210-28701) |
| Product code | 39419 |
| In design | light blue with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (30020-28771) |
| Product code | 39421 |
| In design | blue with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (30080-28701) |
| Product code | 39431 |
| In design | blue with metallic reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-21435) |
| Product code | 39436 |
| In design | purple with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (20060-28701) |
| Product code | 39447 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-28701) |
| Product code | 39515 |
| In design | transparent with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-28701) |
| Product code | 39519 |
| In design | matt transparent with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-28771) |
| Product code | 39521 |
| In design | pink with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (70100-28701) |
| Product code | 39537 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (90080-22201) |
| Product code | 39550 |
| In design | light blue with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (30030-28701) |
| Product code | 39577 |
| In design | blue with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (30080-28701) |
| Product code | 39580 |
| In design | grey with white and black pattern |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (26107) |
| Product code | 39625 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-28701) |
| Product code | 39118 |
| In design | transparent with rainbow reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-28701) |
| Product code | 39119 |
| In design | purple with metallic reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-21495) |
| Product code | 39144 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)