Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | yellow |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,5 mm |
| Note | 17 cm contains approx. 30 beads |
| Product code | 37900 |
| In design | yellow |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,6 mm |
| Note | 17 cm contains approx. 22 beads |
| Product code | 37907 |
| In design | Lined Crystal Yellow Luster |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-233 |
| Product code | 41303 |
| In design | Silk Inside Dyed Sun Glow |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1855 |
| Product code | 41304 |
| In design | Mix Tropical Heat |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-MIX9108 |
| Product code | 41310 |
| In design | 24K Lined Cream |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 2 g = approx. 400 pcs |
| Manufacturer code | DB-230 |
| Product code | 41314 |
| In design | Opaque Dandelion |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-42 |
| Product code | 41498 |
| In design | Silver-Lined Light Topaz |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-22 |
| Product code | 41558 |
| In design | Opaque-Lustered Dark Beige |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-123D |
| Product code | 41560 |
| In design | Opaque Dandelion |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-42 |
| Product code | 41613 |
| In design | Opaque Sunshine |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-42B |
| Product code | 41614 |
| In design | Glow In The Dark-Pink/Yellow Green |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-2720 |
| Product code | 41679 |
| In design | lesklé vícebarevné |
| Size | 1/0 (6,6 mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1,8 - 2,8 mm |
| Product code | 51334 |
| In design | yellow with silver lining |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13914 |
| In design | yellow |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 14040 |
| In design | transparent yellow |
| Size | 10/0 (2,2-2,4 m |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 15 g = approx. 1350 pcs |
| Product code | 14365 |
| In design | transparent yellow |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 g = approx. 620 pcs |
| Product code | 14373 |
| In design | PermaFinish-Silver-Lined Milky Light Topaz |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-PF2110 |
| Product code | 41784 |
| In design | Opaque Sunshine |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-42B |
| Product code | 41854 |
| In design | yellow |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 18073 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)