Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | dark red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (90100) |
| Product code | 39551 |
| In design | red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (93200) |
| Product code | 39553 |
| In design | dark red |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (90110-00000) |
| Product code | 39131 |
| In design | red |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (90080-00000) |
| Product code | 39132 |
| In design | red |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13683 |
| In design | dark red |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13684 |
| In design | dark red with silver lining |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13918 |
| In design | red |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 31177 |
| In design | dark red |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 31178 |
| In design | red transparent glass |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 90080 |
| Product code | 38391 |
| In design | red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 93220 |
| Product code | 38393 |
| In design | red transparent glass |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 90080 |
| Product code | 38435 |
| In design | Mix Child's Play |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-MIX9116 |
| Product code | 41241 |
| In design | Matte Opaque Light Siam |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-757 |
| Product code | 41306 |
| In design | Opaque Light Siam |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-727 |
| Product code | 41307 |
| In design | Dyed Opaque Cranberry |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-654 |
| Product code | 41308 |
| In design | Galvanized Matte Berry |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1167 |
| Product code | 41330 |
| In design | Metallic Raspberry |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-012 |
| Product code | 41331 |
| In design | Silver-Lined Ruby |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-25C |
| Product code | 41519 |
| In design | Luminous Light Topaz/Neon Pink-Lined |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-979 |
| Product code | 41628 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)