Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | purple |
| Size | 7/0 3,2 - 3,7 mm |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1,1 mm |
| Product code | 48152 |
| In design | purple |
| Size | 2/0 5,8 - 6,3 mm |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1,5 mm |
| Product code | 48170 |
| In design | matt purple |
| Size | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 51335 |
| In design | purple |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 14610 |
| In design | shades of purple colour |
| Size | 4-10 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 25 g = approx. 50 pcs |
| Product code | 14862 |
| In design | dark purple |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 31168 |
| In design | purple |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 31187 |
| In design | dark purple |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 31188 |
| In design | crystal with bottom patterns |
| Size | 20 mm |
| Manufacturer code | 00030/29936 |
| Product code | 34918 |
| In design | black with a top design |
| Size | 20 mm |
| Manufacturer code | 23980/22001 |
| Product code | 34958 |
| In design | light purple |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 2,3 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. a 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23010 |
| Product code | 39977 |
| In design | matt light purple |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 2,3 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. a 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23010-84010 |
| Product code | 39978 |
| In design | PermaFinish-Matte Galvanized Pink Lilac |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-PF553F |
| Product code | 41634 |
| In design | Gold-Lustered Amethyst |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-201 |
| Product code | 41637 |
| In design | Opaque-Rainbow Navy Blue |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-408 |
| Product code | 41726 |
| In design | PermaFinish-Frosted Metallic Polaris |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-PF567F |
| Product code | 41735 |
| In design | Matte-Color Mauve Mocha |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-703 |
| Product code | 41752 |
| In design | Matte-Color Andromeda |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-704 |
| Product code | 41756 |
| In design | Inside-Color Aqua/Purple-Lined |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-252 |
| Product code | 41762 |
| In design | Transparent-Rainbow CobaLight |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-87 |
| Product code | 41766 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)