Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | purple |
| Size | 4 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 50410 |
| In design | purple |
| Size | 6 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 50411 |
| In design | purple |
| Size | 8 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 50412 |
| In design | pearly purple |
| Size | 4 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 50428 |
| In design | pearly purple |
| Size | 6 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 50429 |
| In design | pearly purple |
| Size | 8 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 50430 |
| In design | green, purple, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50468 |
| In design | purple with silver lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51717 |
| In design | purple with silver lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51724 |
| In design | purple |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13673 |
| In design | purple |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13713 |
| In design | purple |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14607 |
| In design | purple |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14608 |
| In design | purple |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 14609 |
| In design | shades of purple colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16134 |
| In design | Blue iris |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 26052 |
| In design | Purple iris |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 26054 |
| In design | pink and purple |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34986 |
| In design | purple |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34993 |
| In design | dark purple |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34994 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)