Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Inside-Color Crystal/Hot Pink-Lined |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-191C |
| Product code | 41992 |
| In design | Inside-Color Luster Crystal/Hot Pink-Lined |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-785 |
| Product code | 41993 |
| In design | pink pastel lining |
| Size | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 44468 |
| In design | pink |
| Size | 6/0 3,7 - 4,3 mm |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 48257 |
| In design | pink with lustre |
| Size | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 51340 |
| In design | pink with lustre |
| Size | 6/0 (3,7 - 4,3mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 51345 |
| In design | transparent with pink lining |
| Size | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 51346 |
| In design | transparent with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 00010-28701 |
| Product code | 39991 |
| In design | pink |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 70110 |
| Product code | 39996 |
| In design | pink with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 70110-28701 |
| Product code | 39997 |
| In design | pink |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 70210 |
| Product code | 39998 |
| In design | pink with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 70210-28701 |
| Product code | 39999 |
| In design | PermaFinish-Matte Galvanized Pink Lilac |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-PF553F |
| Product code | 41634 |
| In design | Gold-Lustered Transparent Pink |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-421 |
| Product code | 41791 |
| In design | Ceylon Frosted Innocent Pink |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-145F |
| Product code | 41866 |
| In design | pink with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (70100-28701) |
| Product code | 39181 |
| In design | purple marble |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (03000-15926) |
| Product code | 39282 |
| In design | pink |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (71200) |
| Product code | 39358 |
| In design | pink with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (70100-28701) |
| Product code | 39360 |
| In design | pink |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (70350) |
| Product code | 39373 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)