Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | green |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 38855 |
| In design | brown |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 38862 |
| In design | bronze |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 38871 |
| In design | dark brown |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (02010-24107) |
| Product code | 39311 |
| In design | pearly green |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-77058) |
| Product code | 39396 |
| In design | turquoise with gold reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010-69266) |
| Product code | 39412 |
| In design | blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (34010) |
| Product code | 39427 |
| In design | light green marble |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (54200-14400) |
| Product code | 39558 |
| In design | blue with white and black pattern |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (26307) |
| Product code | 39586 |
| In design | light green |
| Size | 15x8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 39648 |
| In design | green |
| Size | 15x8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 39649 |
| In design | brown |
| Size | 15x8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 39653 |
| In design | light purple |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 2,3 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. a 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23010 |
| Product code | 39977 |
| In design | matt light purple |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 2,3 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. a 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23010-84010 |
| Product code | 39978 |
| In design | matt light grey |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 2,3 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. a 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 43010-84010 |
| Product code | 39980 |
| In design | transparent |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 00010 |
| Product code | 39990 |
| In design | pink |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 70110 |
| Product code | 39996 |
| In design | pink |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 70210 |
| Product code | 39998 |
| In design | purple |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 70350 |
| Product code | 40000 |
| In design | light red |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 90080 |
| Product code | 40002 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)