Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | dark blue |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13906 |
| In design | light topaz with silver lining |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13909 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13913 |
| In design | red |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13917 |
| In design | Emerald with silver lining |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13922 |
| In design | turquoise with silver lining |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13923 |
| In design | light blue with silver lining |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13924 |
| In design | dark blue |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13926 |
| In design | light topaz with silver lining |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13929 |
| In design | yellow |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14037 |
| In design | yellow |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14038 |
| In design | yellow |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 14039 |
| In design | orange |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14042 |
| In design | orange |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14043 |
| In design | orange |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 14044 |
| In design | pink |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14047 |
| In design | pink |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14048 |
| In design | pink |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 14049 |
| In design | green |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14052 |
| In design | green |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14053 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)