Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | lesklé vícebarevné |
| Size | 1/0 (6,6 mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1,8 - 2,8 mm |
| Product code | 51334 |
| In design | blue with silver lining |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13905 |
| In design | blue |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 14600 |
| In design | crystal with bottom patterns |
| Size | 20 mm |
| Manufacturer code | 00030/29636 |
| Product code | 34922 |
| In design | black with a top design |
| Size | 20 mm |
| Manufacturer code | 23980/22001 |
| Product code | 34958 |
| In design | matt dark blue |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 33050-84010 |
| Product code | 38452 |
| In design | blue |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 38844 |
| In design | blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (34010) |
| Product code | 39427 |
| In design | blue with white and black pattern |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (26307) |
| Product code | 39586 |
| In design | blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 60310 |
| Product code | 40014 |
| In design | dark blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 30050 |
| Product code | 40018 |
| In design | dark blue with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 30050-28701 |
| Product code | 40019 |
| In design | dark blue with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 30080-28701 |
| Product code | 40021 |
| In design | Silver-Lined Aquamarine |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-23 |
| Product code | 41539 |
| In design | PermaFinish-Metallic Polaris |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-PF567 |
| Product code | 41545 |
| In design | Ceylon Denim Blue |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-917 |
| Product code | 41725 |
| In design | Opaque-Rainbow Navy Blue |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-408 |
| Product code | 41726 |
| In design | Transparent-Rainbow CobaLight |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-87 |
| Product code | 41766 |
| In design | PermaFinish-Metallic Polaris |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-PF567 |
| Product code | 41907 |
| In design | Glow In The Dark-Crystal/Bright Blue |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-2711 |
| Product code | 41912 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)