Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Borakku-Black Mix |
| Size | mix |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TX-01-3210 |
| Product code | 42081 |
| In design | black |
| Size | 7/0 (3,2 - 3,7mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 51332 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-28771) |
| Product code | 39637 |
| In design | black |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23980 |
| Product code | 40028 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23980-28701 |
| Product code | 40029 |
| In design | black with plating |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23980-27401 |
| Product code | 40039 |
| In design | Opaque Jet |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 3 g = approx. 500 pcs |
| Manufacturer code | TN-11-49 |
| Product code | 42048 |
| In design | Opaque Jet |
| Size | 8/0 = 3 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 3 g = approx. 200 pcs |
| Manufacturer code | TN-08-49 |
| Product code | 42049 |
| In design | Opaque-Frosted Jet |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 3 g = approx. 500 pcs |
| Manufacturer code | TN-11-49F |
| Product code | 42050 |
| In design | Opaque-Frosted Jet |
| Size | 8/0 = 3 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 3 g = approx. 200 pcs |
| Manufacturer code | TN-08-49F |
| Product code | 42051 |
| In design | green with a black pattern |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (26507) |
| Product code | 39234 |
| In design | brown marble |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (00030-18549) |
| Product code | 39294 |
| In design | black marble |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-86800) |
| Product code | 39330 |
| In design | black with bronze marbling |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-14215) |
| Product code | 39332 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-28771) |
| Product code | 39337 |
| In design | black |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-84110) |
| Product code | 39516 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-28701) |
| Product code | 39635 |
| In design | black |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-84110) |
| Product code | 39636 |
| In design | black |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13718 |
| In design | black |
| Size | 4, 6, 8 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 20 g = approx. 50 - 100 pcs |
| Manufacturer code | 23980 |
| Product code | 37112 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)