Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | black |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 31172 |
| In design | black |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 31192 |
| In design | black |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23980 |
| Product code | 38419 |
| In design | matt black |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23980-84010 |
| Product code | 38420 |
| In design | black |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23980 |
| Product code | 38463 |
| In design | matt black |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23980-84010 |
| Product code | 38464 |
| In design | black |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 18 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23980 |
| Product code | 38469 |
| In design | matt black |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 18 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23980-84010 |
| Product code | 38470 |
| In design | Matte Black |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-310 |
| Product code | 41284 |
| In design | Opaque black |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-010 |
| Product code | 41285 |
| In design | Opaque-Frosted Jet |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-49F |
| Product code | 41580 |
| In design | Gold-Lined Black Diamond |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-993 |
| Product code | 41811 |
| In design | Metallic Hematite |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-81 |
| Product code | 41827 |
| In design | Opaque Jet |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-49 |
| Product code | 41829 |
| In design | Opaque Jet |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-49 |
| Product code | 41950 |
| In design | Opaque-Frosted Jet |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-49F |
| Product code | 41951 |
| In design | Opaque Jet |
| Size | 6/0 = 4 mm |
| Hole width | 1,7 mm |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TR-06-49 |
| Product code | 41980 |
| In design | Opaque Jet |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-49 |
| Product code | 42020 |
| In design | Opaque-Frosted Jet |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-49F |
| Product code | 42021 |
| In design | Opaque Jet |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = 550 pcs |
| Manufacturer code | TB-01-49 |
| Product code | 42066 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)