Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | surface finish in gold colour |
| Size | 6 x 3 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46337 |
| In design | surface finish in silver colour |
| Size | 7 x 3 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46338 |
| In design | surface finish in platinum colour |
| Size | 7 x 3 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46339 |
| In design | surface finish in gold colour |
| Size | 7 x 3 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46340 |
| In design | surface finish in silver colour |
| Size | 14 x 10 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46348 |
| In design | surface finish in silver colour |
| Size | 18 x 14 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46349 |
| In design | surface finish in gold colour |
| Size | 14 x 10 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46351 |
| In design | surface finish in gold colour |
| Size | 18 x 14 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46352 |
| In design | natural dyed |
| Size | 100 x 140 mm |
| Note | mix of white and yellow flowers with green leaves |
| Product code | 46357 |
| In design | natural stone |
| Size | cca 3,5 x 2,5 cm |
| Note | pack contains 7 pcs of stones |
| Product code | 46379 |
| In design | natural stone |
| Size | ø cca 3 cm |
| Note | pack contains 7 pcs of stones |
| Product code | 46380 |
| Size | 13 x 4 mm |
| Material | wooden plywood |
| Hole width | 1,5 mm |
| Product code | 46402 |
| In design | colorful |
| Size | 24 x 1 mm |
| Product code | 46410 |
| In design | colorful |
| Size | 21 x 1 mm |
| Product code | 46411 |
| In design | colorful |
| Size | 21 x 1 mm |
| Product code | 46412 |
| In design | colorful |
| Size | ø 4 - 6 mm |
| Weight | 70 g |
| Product code | 46416 |
| In design | colorful |
| Size | cca 3 - 6 mm |
| Weight | 120 g |
| Product code | 46417 |
| In design | colorful |
| Size | ø 6,5 mm |
| Weight | 70 g |
| Product code | 46419 |
| In design | silver/coloured |
| Size | cca 2 - 6 mm |
| Weight | 10 g |
| Note | colour changes in the reflection of light |
| Product code | 46422 |
| In design | pine |
| Size | ø 2cm, délka 30 cm |
| Weight | 42 g |
| Product code | 46428 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)