Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 200x120 mm |
| Manufacturer code | 8725 03 |
| Product code | 12217 |
| In design | steel |
| Size | 0,9 mm |
| Note | 50 g = approx. 10 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12378 |
| In design | copper |
| Size | 0,9 mm |
| Note | 50 g = approx. 9 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12387 |
| In design | brass |
| Size | 0,9 mm |
| Note | 50 g = approx. 10 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12396 |
| Size | 40 mm |
| Material | raw wood |
| Hole width | 5,5 mm |
| Product code | 12761 |
| In design | orange |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13661 |
| In design | dark orange |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13682 |
| In design | blue with silver lining |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13905 |
| In design | topaz with silver lining |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13910 |
| In design | yellow with silver lining |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13914 |
| In design | orange with silver lining |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13916 |
| In design | yellow |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 14040 |
| In design | orange |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 14045 |
| In design | green |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 14055 |
| In design | orange |
| Size | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Hole width | 1,4 mm |
| Note | 20 g = approx. 240 pcs |
| Product code | 14347 |
| In design | transparent yellow |
| Size | 10/0 (2,2-2,4 m |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 15 g = approx. 1350 pcs |
| Product code | 14365 |
| In design | transparent yellow |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 g = approx. 620 pcs |
| Product code | 14373 |
| In design | transparent orange |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 g = approx. 620 pcs |
| Product code | 14374 |
| In design | blue |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 14600 |
| In design | purple |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 14610 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)