Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 31 x 27 x 2 mm |
| Material | surgical steel 316L |
| Hole width | 3 mm |
| Note | bed size 25 mm |
| Product code | 50126 |
| Size | 36 x 31 x 2 mm |
| Material | surgical steel 316L |
| Hole width | 3 mm |
| Note | setting size 3 cm |
| Product code | 50127 |
| Size | 21 x 15 x 2 mm |
| Material | surgical steel 316L |
| Hole width | 2,1 mm |
| Note | bed size 21 x 15 mm |
| Product code | 50128 |
| Size | 11 x 14 x 2 mm |
| Material | surgical steel 316L |
| Hole width | 2,4 mm |
| Note | bed size 10 x 10 mm |
| Product code | 50129 |
| Size | 35 x 21 x 2 mm |
| Material | surgical steel 316L |
| Hole width | 2,5 mm |
| Note | bed size 30 x 20 mm |
| Product code | 50130 |
| Size | 19 x 13 x 2 mm |
| Material | surgical steel 316L |
| Hole width | 1,7 mm |
| Note | bed size 12 mm |
| Product code | 50131 |
| In design | red, yellow, red and blue |
| Volume | 3 x 15 ml |
| Note | balení obsahuje i praktický manuál na míchání barev |
| Product code | 50158 |
| Size | 16 x 11 mm |
| Weight | 0,60 g |
| Material | Ag 925/1000 |
| Note | the loop for hanging can be opened |
| Product code | 29844 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)