Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | light yellow |
| Size | 4 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 50392 |
| In design | light yellow |
| Size | 6 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 50393 |
| In design | light yellow |
| Size | 8 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 50394 |
| In design | white |
| Size | 4 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 50389 |
| In design | transparent |
| Size | 16 cm |
| Volume | 10 x 3 ml |
| Material | plastic |
| Product code | 50385 |
| Size | 25 x 18 x 2 mm |
| Material | surgical steel 316L |
| Hole width | 2,4 mm |
| Note | bed size 16 mm |
| Product code | 50132 |
| Size | 21 x 11 x 1 mm |
| Material | surgical steel 316L |
| Hole width | 1,7 mm |
| Note | bed size 14 x 10 mm |
| Product code | 50133 |
| Size | 12 x 13 mm |
| Material | surgical steel 316L |
| Note | setting size 10 mm |
| Product code | 50134 |
| Size | 14 x 13 mm |
| Material | surgical steel 316L |
| Note | bed size 12 mm |
| Product code | 50135 |
| Size | 22 x 13 x 2 mm |
| Material | surgical steel 316L |
| Note | bed size 12 mm |
| Product code | 50136 |
| Size | 26 x 16 x 2 mm |
| Material | surgical steel 316L |
| Note | bed size 14 mm |
| Product code | 50137 |
| Material | surgical steel 316L |
| Note | bed size 12 mm, variable ring size |
| Product code | 50138 |
| Material | surgical steel 316L |
| Note | bed size 16 mm, variable ring size |
| Product code | 50139 |
| Size | 26 x 22 x 2 mm |
| Material | surgical steel 316L |
| Hole width | 3 mm |
| Note | setting size 2 cm |
| Product code | 50125 |
| Size | 31 x 27 x 2 mm |
| Material | surgical steel 316L |
| Hole width | 3 mm |
| Note | bed size 25 mm |
| Product code | 50126 |
| Size | 36 x 31 x 2 mm |
| Material | surgical steel 316L |
| Hole width | 3 mm |
| Note | setting size 3 cm |
| Product code | 50127 |
| Size | 21 x 15 x 2 mm |
| Material | surgical steel 316L |
| Hole width | 2,1 mm |
| Note | bed size 21 x 15 mm |
| Product code | 50128 |
| Size | 11 x 14 x 2 mm |
| Material | surgical steel 316L |
| Hole width | 2,4 mm |
| Note | bed size 10 x 10 mm |
| Product code | 50129 |
| Size | 35 x 21 x 2 mm |
| Material | surgical steel 316L |
| Hole width | 2,5 mm |
| Note | bed size 30 x 20 mm |
| Product code | 50130 |
| Size | 19 x 13 x 2 mm |
| Material | surgical steel 316L |
| Hole width | 1,7 mm |
| Note | bed size 12 mm |
| Product code | 50131 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)