Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 25 mm |
| Material | raw wood |
| Hole width | 3,5 mm |
| Product code | 14638 |
| Size | 35 mm |
| Material | raw wood |
| Hole width | 4,5 mm |
| Product code | 14640 |
| In design | shades of green colour |
| Size | 4-10 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 25 g = approx. 50 pcs |
| Product code | 14859 |
| In design | shades of brown colour |
| Size | 4-10 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 25 g = approx. 50 pcs |
| Product code | 14863 |
| In design | salmon |
| Size | 4-8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Note | 50 g = approx. 1000 pcs |
| Product code | 17025 |
| In design | lemon |
| Manufacturer code | 8004-1 |
| Product code | 21335 |
| In design | lilac |
| Manufacturer code | 8030-6 |
| Product code | 21402 |
| Manufacturer code | 8625 22 |
| Product code | 21455 |
| Manufacturer code | 8625 23 |
| Product code | 21456 |
| Manufacturer code | 8700 36 |
| Product code | 21461 |
| In design | surface finish in gold colour |
| Size | 14 x 8 mm |
| Product code | 21532 |
| In design | in gold colour |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,7 mm |
| Product code | 22396 |
| In design | in gold colour |
| Size | 12 mm |
| Hole width | 2,1 mm |
| Product code | 22397 |
| In design | antique silver |
| Size | 24 x 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Product code | 24977 |
| In design | black |
| Size | 0,17 mm |
| Product code | 26607 |
| In design | pearl yellow |
| Manufacturer code | 8030-106 |
| Product code | 26609 |
| In design | surface finish in platinum colour |
| Size | 3 mm |
| Note | does not contain nickel |
| Product code | 26636 |
| In design | surface finish in silver colour |
| Size | 12 mm |
| Note | does not contain nickel |
| Product code | 27616 |
| In design | surface finish in platinum colour |
| Size | 12 mm |
| Note | does not contain nickel |
| Product code | 27618 |
| Size | 5 x 3,5 mm |
| Weight | 0,25 g |
| Material | Ag 925/1000 |
| Hole width | 1,7 mm |
| Product code | 29564 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)