Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | jewellery-making material containing silver 999 |
| Weight | 20 g |
| Product code | 36374 |
| In design | jewellery-making material containing silver 999 |
| Weight | 50 g |
| Product code | 36375 |
| In design | jewellery-making material containing silver 999 |
| Weight | 10 x 7 g |
| Product code | 36377 |
| In design | jewellery-making material containing silver 999 |
| Weight | 10 x 10 g |
| Product code | 36378 |
| In design | jewellery-making material containing silver 999 |
| Weight | 10 x 5 g |
| Product code | 36379 |
| In design | jewellery-making material containing silver 999 |
| Weight | 5 g |
| Product code | 36380 |
| In design | jewellery-making material containing silver 999 |
| Weight | 10 g |
| Product code | 36381 |
| In design | jewellery-making material containing silver 999 |
| Weight | 10 g |
| Product code | 36382 |
| Size | 200x40x0,25 mm |
| Note | 1 pc = 1400 m |
| Product code | 36394 |
| Size | 0,6 mm |
| Product code | 41394 |
| Size | 0,6 mm |
| Product code | 41403 |
| Size | 0,6 mm |
| Product code | 41404 |
| Size | 0,6 mm |
| Product code | 41405 |
| Size | 0,8 mm |
| Product code | 41406 |
| Size | 0,8 mm |
| Product code | 41408 |
| Size | 0,8 mm |
| Product code | 41415 |
| Size | 0,8 mm |
| Product code | 41416 |
| Size | 0,8 mm |
| Product code | 41417 |
| Size | 0,98 mm |
| Product code | 41418 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)