Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | shades of orange colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14088 |
| In design | shades of green colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14090 |
| In design | shades of purple colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14093 |
| In design | shades of brown colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14094 |
| In design | shades of black colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14095 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (23980-28701) |
| Product code | 40050 |
| In design | wire |
| Size | ø 30 cm |
| Note | wreath inner diameter is approx. 20.5 cm |
| Product code | 46315 |
| In design | wire |
| Size | ø 25 cm |
| Note | wreath inner diameter is approx. 17.5 cm |
| Product code | 46938 |
| In design | wire |
| Size | ø 20 cm |
| Note | wreath inner diameter is approx. 12 cm |
| Product code | 46939 |
| In design | brown-white |
| Size | 10,5 x 10,5 x 11 cm |
| Note | the package includes two ceramic bowls, a larger one for scented waxes, a smaller one for a candle and a wooden base made of two U-shaped pieces |
| Product code | 49545 |
| In design | mix of nine colours |
| Size | 6 - 10 mm |
| Note | 25 g = approx. 150 pcs |
| Product code | 12822 |
| In design | mix of five natural colours |
| Size | 6 - 10 mm |
| Note | 25 g = approx. 150 pcs |
| Product code | 12823 |
| In design | transparent polycarbonate |
| Size | 15 x 13 mm |
| Product code | 17747 |
| In design | mix of shades of green colour |
| Size | různé |
| Weight | 50 g |
| Product code | 21987 |
| In design | brown opaque glass |
| Size | 33 7,8-8,3mm |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 22043 |
| In design | silver paste in a resealable glass container |
| Weight | 10 g |
| Product code | 36369 |
| In design | silver paste in a resealable glass container |
| Weight | 20 g |
| Product code | 36370 |
| In design | silver paste in a resealable glass container |
| Weight | 15 g |
| Product code | 36371 |
| In design | jewellery-making material containing silver 999 |
| Weight | 7 g |
| Product code | 36372 |
| In design | jewellery-making material containing silver 999 |
| Weight | 10 g |
| Product code | 36373 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)