Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48806 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48808 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | USA |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48818 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | USA |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48821 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | USA |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48823 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | USA |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48826 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,5 mm |
| Quality | AAAA |
| Locations | Norsko |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48830 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Quality | AAAA |
| Locations | Norsko |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48831 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | AAAA |
| Locations | Norsko |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48832 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,5 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48848 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48849 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48850 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Quality | A |
| Locations | Srí Lanka |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48863 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Quality | A |
| Locations | Srí Lanka |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48864 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | A |
| Locations | Srí Lanka |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48865 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Norsko |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48867 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,5 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48869 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48870 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | USA |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48878 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | USA |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48879 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)