Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 45591 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 45603 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 45615 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Norsko |
| Product code | 48472 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Product code | 48479 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 48480 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48642 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48685 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48687 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,5 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Brazílie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48689 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48698 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48777 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48807 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | USA |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48819 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | USA |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48820 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | USA |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48822 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | USA |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48825 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Norsko |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48868 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48871 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Peru |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48895 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)