Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49456 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49467 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49468 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 25-50 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45636 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 35-60 mm |
| Locations | Indie |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45643 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 35-60 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45648 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45595 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Product code | 45600 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45607 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Product code | 45612 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45619 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Product code | 45624 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Austrálie, Indie |
| Product code | 48443 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Product code | 48447 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 48453 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Product code | 48470 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 48492 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Myanmar |
| Product code | 48503 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Product code | 48518 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48597 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)